מה אפשר לומר בשלוש מילים עלינו?

מחברים טבע לאדם

דף הבית » אודות

סוקה: מביאים טבע לאדם

מי אנחנו?

סוֹקָה היא חוות גידול סוקולנטים, קקטוסים ובונסאי מהגדולות והותיקות בארץ. כבר למעלה מ- 30 שנים שהחווה שלנו מספקת את הצמחים המופלאים למשתלות בכל רחבי הארץ, ומייצרת עציצים ממותגים לחברות, עסקים ואירועים.לאחרונה החלטנו להפיץ את הטבע שלנו במישורים נוספים, ולכן הקמנו את סוֹקָה, הפונה למגוון רחב של קהלים בזכות מארזי שי שונים שיצרנו, תחום האירועים והחתונות, וקיום סדנאות למגזר הפרטי והעסקי על מנת להעביר את הידע שלנו בגידולם לכל המעוניין ללמוד על הטבע הפשוט והנעים.

חוות הגידול

חוותנו מלאת צבעים, טקסטורות וצורות מגוונות ומיוחדות, שוכנת בלב שדות בנימינה הציוריים, בין כרמים, מטעים ושדות חיטה. אנו מגדלים אלפי סוקולנטים, קקטוסים ובונסאי העוברים אצלנו תהליך במשך שנתיים ואף יותר. מהנבטת זרעים קטנטנים ועד גדילתם לצמחים בוגרים.

החזון שלנו

אנו בסוֹקָה מאמינים שלטבע יש כוח עצום והשפעה משמעותית על כולנו באופן בו אנו מתנהגים ומרגישים, ושהאדם צריך לעשות הכול כדי להיות בטבע כמה שיותר ובמקביל- להביא את הטבע אליו, לסביבה שלו.

שמנו לעצמו מטרה, להנגיש את הצמחים שלנו לכל אחד ואחת. לצבוע משרדים ומקומות עבודה בירוק. להכניס גינות לתוך הבתים שלנו. לקשט אירועים בצמחים שלא מנתקים אותם מהאדמה אלא שנותנים חיות לאירוע ומחולקים לאורחים בסופו. לתת את הטבע כמתנה לעובדים, לקוחות, שותפים ואהובים. להעביר את הידע שלנו בגידולם לכל מי שחפץ להכיר את הפשטות והנעימות שלהם.

 5 עובדות על סוקולנטים, קקטוסים ובונסאי

  • מפחיתים לחץ
  • עוזרים לריכוז
  • מטהרים את האויר אותו אנו נושמים
  • מעלים את רמת היעילות
  • מגבירים יצירתיות

צרו עמנו קשר    צור קשר      לצ'ט עם נציג